S hlavou v oblakoch cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 21:25 • V PREDSTIHU NA VOYO •

Can a Sanem zo seriálu S hlavou v oblakoch: Láska z obrazovky prerástla do skutočnej

09. 05 2022 07:45 | jt
S hlavou v oblakoch
S hlavou v oblakoch Foto: Global Agency

Nová seriálová dvojica išla rovnakou cestou ako Eda a Serkan z Lásky na prenájom.

Po Ede a Serkanovi z Lásky na prenájom si obrazovky televízie Doma podmanili aj noví hrdinovia z tureckého romantického seriálu S hlavou v oblakoch – Sanem a Can. Je to paradox, ale aj predstavitelia hlavných hrdinov z nového seriálu, rovnako ako hviezdy z Lásky na prenájom, herečka Demet Özdemir a herec Can Yaman, počas nakrúcania seriálu S hlavou v oblakoch začali spolu randiť.

Ich láska sa stala podľa tureckých médií skutočnou a rozpútalo sa šialenstvo. Hoci svoj vzťah nikdy oficiálne nepotvrdili, mnohí berú ako samozrejmosť, že chémia páru prešla cez obrazovku aj do ich milostného života a trávili spoločne všetky voľné chvíle.

S hlavou v oblakoch
Foto: Global Agency
 

Žiaľ pre milióny fanúšikov, ktorí so záujmom sledovali každý krok páru, sa príbeh skončil krátko po skončení nakrúcania seriálu S hlavou v oblakoch. Can a Demet sa vydali rozdielnymi cestami a zanechali po sebe jednu z najdôležitejších etáp svojho života.
Hoci už spolu pár rokov nerandia, herec na svoju bývalú partnerku spomína v dobrom.

„Demet je priateľka, ktorú mám veľmi rád. Už som s ňou dlho nehovoril, ale je pre mňa veľmi dôležitým človekom. Nie sme na seba nahnevaní, ale ani spolu nehovoríme, ale mám ju rád,“ uviedol dávnejšie turecký herec. Demet taktiež prehovorila o tom, aký bol ich vzťah: „Máme vynikajúci vzťah, bola to skvelá spoločná cesta a prajem mu úspešnú kariéru,“ uviedla Demet a dodala: „Sme priatelia, je to človek plný hodnôt, ktorého veľmi milujem, aj keď sa nevidíme často. Je to človek, na ktorom mi veľmi záleží,“ povedala seriálová Sanem.

Romantický seriál S hlavou v oblakoch sledujte od pondelka do štvrtka o 21.25 h na Doma a v predstihu na VOYO!

 

Upútavka

 
S hlavou v oblakoch - v pondelok, 15. augusta, o 21.25!
Sledujte celé epizody na