S hlavou v oblakoch cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Na Doma mieri horúca turecká novinka: Vieme, čo nahradí S hlavou v oblakoch

04. 08 2022 14:00 | jt
S hlavou v oblakoch
S hlavou v oblakoch Foto: Global Agency

Televízia Doma vás na jeseň poteší novým romantickým príbehom.

Obľúbený romantický seriál S hlavou v oblakoch sa pomaly blíži k svojmu záveru. Televízia Doma má však pre milovníkov odľahčených romantických príbehov skutočne dobrú správu.

Po jeho skončení sa už od 24. augusta môžete tešiť na horúcu seriálovú novinku s názvom Láska, rozum, pomsta (orig. Ask, mantik, intikam).

Hlavné úlohy v ňom stvárnia brunetka Burcu Özberk a tmavovlasý fešák Ilhan Şen. Herci hrajú bývalých manželov, ktorí sa po dlhých rokoch opäť stretávajú. Hlavná hrdinka stále nespracovala zradu svojho bývalého manžela, a tak sa mu rozhodne pomstiť!

Láska, rozun, pomsta
Foto: Madd Entertainment
 

O čom bude nový seriál?

Esra (Burcu Özberk) sa dva roky po rozvode stretáva s tvárou bývalého manžela Ozana (Ilhan Şen) vo všetkých časopisoch a reklamách. Stal sa z neho spoločensky žiadaný boháč, keď vymyslel aplikáciu, ktorá mu zarobila milióny. Esra nevie zabudnúť na súženie a chudobu, v ktorých s manželom pred rokmi žila, lebo sa mu v podnikaní nedarilo a ona musela mať tri zamestnania, aby udržala manželstvo nad vodou. Jej život sa za dva roky nezmenil, stále je chudobná a nešťastná, a preto sa rozhodne, že sa vo firme bývalého manžela zamestná a... Prinúti ho, aby sa do nej znova zamiloval!

Sledujte nový seriál Láska, rozum, pomsta už od 24. augusta o 21:30 hod. na Doma!

Upútavka

 
S hlavou v oblakoch: FINÁLE - v utorok, 23. augusta, o 21.25!
Sledujte celé epizody na