S hlavou v oblakoch cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 21:35 • V PREDSTIHU NA VOYO •

S hlavou v oblakoch: 21. a 22. epizóda

03. 05 2022 23:20 | Alexandra Stahlová
S hlavou v oblakoch: 21. a 22. epizóda
S hlavou v oblakoch: 21. a 22. epizóda Foto: Global Agency
S hlavou v oblakoch
S hlavou v oblakoch
S hlavou v oblakoch

Za iných okolností by z nej rozhovor s Canom o láske urobil tú najšťastnejšiu ženu pod slnkom, no dnes... Sanem zlomí srdce.

Osman (Ali Yağcı) má naozaj svätú trpezlivosť – iný na jeho mieste by frustrovaného Drahúšika (Cihan Ercan), ktorý mu v depresii vyštve z obchodíku pár očarených zákazníčok, minimálne okamžite vyhodil, ak nie prizabil... Sanem (Demet Özdemir) je dnes vo firme doslova na roztrhanie, zdá sa, že ani Can (Can Yaman), ani Emre (Birand Tunca), ani Deren (Tuğçe Kumral) bez nej nemôžu žiť, hoci každý z iného dôvodu, pochopiteľne. Nuž a keďže minimálne jednému z nich sa Sanem po celý deň až detinsky dôsledne vyhýba ako čert krížu – správne, Canovi -, je nepochybne len otázkou času, kedy ju to dostane do problémov. Drahúšikovi, ktorý má dnes očividne bojovú náladu, sa po Osmanovi podarí mierne rozhodiť i svoju mamu (Asuman Çakır) a Ayhan (Ceren Taşçı). Deren sa opäť vypomstí nezrelá snaha zhodiť pred ostatnými Sanem, na ktorú žiarli stále viac a viac, neplánovane totiž dosiahne pravý opak - pomôže jej zažiariť! Všetky dámy vo štvrti (a nielen ony) sú v obrovskom šoku, keď sa ukáže, s akým tovarom má Drahúšik v pláne urobiť pomyselnú dieru do sveta. Mevkibe (Özlem Tokaslan) sa, na Nihatovu (Berat Yenilmez) smolu, naplno vrhne na chudnutie – začne cvičiť a... Prestane variť! Can pozve celý tím na improvizovaný brainstorming k sebe domov. Hlavným (a ktovie, možno jediným) dôvodom však je, že sa chce a potrebuje porozprávať so Sanem. Na pracovnom stretnutí ďaleko od Istanbulu, ktorého sa z agentúry zúčastnia len oni dvaja, Emre spozná úplne inú Leylu ako v kancelárii – uvoľnenú, vtipnú... Očarujúcu.

Cey Ceya (Anıl Çelik) a Güliz (Sibel Şişman) poriadne zaskočí, keď im Sanem oznámi, že dala výpoveď, no v šoku je i Can, ktorý rozhodne nemá v pláne zmieriť sa s jej streleným plánom vrátiť sa za pult rodinného obchodíku. A tak sa spontánne rozhodne robiť jej v ňom spoločnosť! Emre sa pokúsi urobiť správnu vec a vysvetliť Sanem, prečo by sa podľa neho mala držať od Cana čo najďalej. Preto keď sa Can večer objaví u Aydınovcov, Sanem spanikári a pokúsi sa ujsť cez okno – len aby pristála priamo pred ním! Za iných okolností by z nej rozhovor s Canom o láske urobil tú najšťastnejšiu ženu pod slnkom, no dnes... Sanem zlomí srdce.

Na druhý deň ráno, krátko pred dôležitou poradou (keď už je v podstate celý tím nastúpený) sa ukáže, že dve kľúčové osoby chýbajú – Sanem a Can!

Sledujte v stredu, 4. mája, o 21.25!

 

Upútavka

 
S hlavou v oblakoch - v pondelok, 23. mája, o 21.25!
Sledujte celé epizody na