S hlavou v oblakoch cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 21:35 • V PREDSTIHU NA VOYO •

S hlavou v oblakoch: 23. a 24. epizóda

04. 05 2022 23:20 | Alexandra Stahlová
S hlavou v oblakoch: 23. a 24. epizóda
S hlavou v oblakoch: 23. a 24. epizóda Foto: Global Agency
S hlavou v oblakoch
S hlavou v oblakoch
S hlavou v oblakoch

Ťažko povedať, čo Aylin naozaj sleduje tým, keď sa objaví u Divitovcov. No s Emrem to rozhodne nesúvisí, o tom niet pochýb!

Nešťastná Sanem (Demet Özdemir) si nič nepraje viac ako to, aby sa Can (Can Yaman) znovu objavil pod jej oknami a ona ho už nemusela odmietnuť, ba práve naopak. Ibaže namiesto neho sa objaví, ehm, netradičný tandem... Drahúšik (Cihan Ercan) a Cey Cey (Anıl Çelik)! Jeden nadšene oslavuje, že dala v práci výpoveď, druhý ju zúfalo prosí, aby sa vrátila do agentúry. No a keďže ju o to isté (so škrípajúcimi zubami) požiada dokonca i Deren (Tuğçe Kumral), netrvá dlho a Sanem sa expresne vyberie tam, kam si opakovane neúspešne zakazuje vstúpiť... K Canovi. A pri pohľade na jeho dokonale vypracované telo – práve totiž boxuje – tá roztržitá smoliarka na chvíľku úplne zabudne, po čo prišla a čo vlastne (ne)chce... Nielen Drahúšika, ale i Mevkibe (Özlem Tokaslan) poriadne rozladí, keď sa Aysun (Asuman Çakır) spontánne rozhodne prevziať vedenie obchodíku so spodnou bielizňou a stať sa „veľkou šéfkou“. Sanem napokon nájde vcelku dôveryhodne vyznievajúci spôsob, ako byť Canovi aj naďalej nablízku... Dobrák Nihat (Berat Yenilmez) síce vôbec ničomu nerozumie, keď ho jeho milovaná rázna polovička zrazu vyšachuje z jeho vlastného obchodíku, no z lásky k nej sa ani neobťažuje protestovať. Všetečná Güliz (Sibel Şişman) bez väčších problémov odhalí Cey Ceyovu Achillovu pätu - Ayhan (Ceren Taşçı)! Sanem sa vôbec nedokáže sústrediť na prácu, neustále po očku sleduje Canovu ušľachtilú tvár a rojčí, čo by bolo, keby... Mevkibe ide rozhodiť, keď zistí, čím Aysun upláca svojich zákazníkov. Nečudo, že urobí všetko na svete, len aby tú potvoru tromfla! Sanem a Can majú obaja úplne rovnaký problém - nevyznajú sa ani vo svojich citoch, ani v citoch toho druhého.

Je zvláštne, že dokonca aj Akif (Tolga Bayraklı), hoci je už roky jedným z Canových najlepších priateľov, predpokladá, že to on ranil Sanem a nie ona jeho. Hoci je Osman (Ali Yağcı) mäsiar, z lásky k Leyle (Öznur Serçeler) rozšíri sortiment vo svojom obchodíku o vegetariánske a vegánske dobroty. Dobrá nálada ho ale raz-dva prejde, keď sa dozvie, o čom jeho (stále iba čisto platonická) láska sníva... Ayhan si nesprávne vysvetlí nevinnú poznámku zaláskovaného Cey Ceya. Ťažko povedať, čo Aylin (Sevcan Yaşar) naozaj sleduje tým, keď sa napriek pokročilej hodine objaví u Divitovcov. No s Emrem (Birand Tunca) to rozhodne nesúvisí, o tom niet pochýb!

Ak si Deren (Tuğçe Kumral) myslela, že to najhoršie, čo sa jej mohlo stať, je už po druhý raz v priebehu pár dní prosiť Sanem o pomoc, poriadne sa sekla. To pochopí najneskôr pri pohľade na Hydinovú kráľovnú – pani Remide (Aliye Uzunatağan)...

Sledujte vo štvrtok, 5. mája, o 21.25!

 

Upútavka

 
S hlavou v oblakoch - v pondelok, 23. mája, o 21.25!
Sledujte celé epizody na