S hlavou v oblakoch cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 21:35 • V PREDSTIHU NA VOYO •

S hlavou v oblakoch: 25. a 26. epizóda

05. 05 2022 23:20 | Alexandra Stahlová
S hlavou v oblakoch: 25. a 26. epizóda
S hlavou v oblakoch: 25. a 26. epizóda Foto: Global Agency
S hlavou v oblakoch
S hlavou v oblakoch
S hlavou v oblakoch

Aj keď sa Polen snaží byť silná, je zjavné, že ju rozchod s Canom ranil a na rozdiel od neho si myslí, že by to ešte nemali vzdať.

Ayhan (Ceren Taşçı) sa rozhodne nemôže sťažovať na nedostatok práce, na jej kurzy jogy na pobreží už totiž chodí väčšina dám zo susedstva - vrátane Aysun (Asuman Çakır), čo diétujúca Mevkibe (Özlem Tokaslan) vezme veľmi, veľmi osobne. Najmä vďaka Canovi (Can Yaman) je prezentácia novej kampane pre pani Remide (Aliye Uzunatağan) veľkým úspechom. To najväčšie prekvapenie však príde až po tom, čo sa na Derenino (Tuğçe Kumral) zdesenie do diskusie napriek jej dôrazným varovaniam zapojí Sanem (Demet Özdemir)... Aylin (Sevcan Yaşar) sa opäť nechá uniesť hnevom a urobí niečo neodpustiteľne hlúpe. Can dnes rozhodne nie je vo svojej koži. Najprv celý deň po očku sleduje Sanem a pod priehľadnými výhovorkami vyhľadáva jej spoločnosť, no keď majú ísť spolu na dôležité stretnutie, zaradí dosť okatú spiatočku a pošle ju naň iným autom. Ešteže je tu bystrá pani Remide... Keď sa Aysun a Mevkibe do seba opäť pustia ako dve fúrie, zdá sa, že ich nikto a nič nedokáže zastaviť. Teda, až na Drahúšika (Cihan Ercan)! Pre Sanem a Cana, ktorí zostali nedobrovoľne uväznení v starej hospodárskej budove aj dávno po zotmení, je veľmi ťažké držať si od seba odstup. Obaja si najviac zo všetkého prajú byť s tým druhým, no obom v šťastí niečo bráni - jej výčitky svedomia, mučivý pocit viny a hanba, jemu zase presvedčenie, že sa k nemu správa tak, ako sa správa, pretože ho skrátka nechce... Pretože ho neľúbi.

Šokovaná Sanem má slzy na krajíčku, keď jej namiesto Cana otvorí Polen (Kimya Gökçe Aytaç), krásna ako sen. Nečudo, že by sa najradšej okamžite vyparila. Ale ako?! Pohľad na dve krásne ženy jeho života v družnom rozhovore Canovi na chvíľu vyrazí dych. Vôbec nevie, ako reagovať... Aj keď sa Polen snaží byť silná, je zjavné, že ju rozchod s Canom ranil a na rozdiel od neho si myslí, že by to ešte nemali vzdať. Ayhan dosť vážne pochybuje o tom, že Sanem naozaj dokáže, čo má v pláne – vytrhnúť si Cana zo srdca raz a navždy! Osman (Ali Yağcı) má síce svätú trpezlivosť, no keď sa mu do obchodíku nanominuje okrem pána Nihata (Berat Yenilmez) aj Drahúšik, začne pomaly, ale isto podliehať zúfalstvu...

Keď si Sanem na radu všetečnej Güliz (Sibel Şişman) nechá vyveštiť z kávy, stane sa niečo neuveriteľné. Ne-u-ve-ri-teľ-né!

Sledujte v pondelok, 9. mája, o 21.25!

 

Upútavka

 
S hlavou v oblakoch - v pondelok, 23. mája, o 21.25!
Sledujte celé epizody na