S hlavou v oblakoch cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

S hlavou v oblakoch: 77. a 78. epizóda

21. 06 2022 23:20 | Alexandra Stahlová
S hlavou v oblakoch: 77. a 78. epizóda
S hlavou v oblakoch: 77. a 78. epizóda Foto: Global Agency
S hlavou v oblakoch
S hlavou v oblakoch
S hlavou v oblakoch

Sanem pripraví Canovi veľmi dojímavé prekvapenie, ktoré ho len utvrdí v správnosti rozhodnutia stráviť zvyšok života po jej boku.

Osman (Ali Yağcı) sa veľmi snaží, aby smutná Leyla (Öznur Serçeler) prišla na iné myšlienky. A pomaličky, krôčik po krôčiku, sa mu to darí... Atmosféra v agentúre je po odhalení vzťahu Sanem (Demet Özdemir) a Cana (Can Yaman) príšerne napätá. Výrazný podiel na tom má Deren (Tuğçe Kumral), ktorá zatiaľ nedokáže akceptovať novú realitu... Keď sa Emre (Birand Tunca) pokúsi porozprávať so Sanem o jej Leyle, dočká sa presne takej reakcie, aká sa dala predpokladať. A môže si za to sám! A o nič lepšie to nedopadne, ani keď sa nerozumne vyberie za jej staršou sestrou... Mevkibe (Özlem Tokaslan) je zo všetkého, čo sa stalo, totálne vystresovaná. Novinky od Sanem ju aspoň na chvíľku vytrhnú zo šialeného kolotoča večného vypekania, prania, prešívania a iných „neodkladných“ domácich povinností... Emre nevie, či sa má smiať alebo plakať, keď sa mu Can zdôverí, že si chce Sanem vziať. Ťažko uveriť, že sa jeho nespútaný starší brat chystá vliezť do chomúta, a to dobrovoľne! Nihat (Berat Yenilmez) ako jediný z rodiny zatiaľ nemá ani len tušenie, čo sa deje a k čomu sa schyľuje. Ani jedna z jeho žien totiž nemá odvahu povedať mu to – zo strachu, že by to možno, ehm... Nerozchodil. Ayhan (Ceren Taşçı) a Cey Ceyom (Anıl Çelik) sa boľavo vypomstí testovanie novej biokozmetiky - ona si totiž omylom nanesie na tvár nesprávny krém a on si zase ten správny nechá asi desaťkrát dlhšie ako má!

Nešťastná Leyla sa doma utápa v hlbokej depresii a bezmyšlienkovite sa napcháva sušienkami. Telefonát so sestrou ju však, našťastie, správne nakopne! Po tom, čo Deren presedlala z hektolitrov kávy denne na pár šálok čaju, z hysterickej vorkoholičky je zrazu totálna flegmatička, ktorú nikto a nič nerozhodí – a ktorá Cey Ceya, Güliz (Sibel Şişman) a všetkých ostatných v agentúre desí ešte viac ako originál! Mevkibe pred Melahat (Ferdi Baycu Güler) neuvážene spomenie svadobné zvony – a táto informácia vzápätí, pochopiteľne, začne žiť vlastným životom. Sanem pripraví Canovi veľmi dojímavé prekvapenie, ktoré ho len utvrdí v správnosti rozhodnutia stráviť zvyšok života po jej boku.

Sanem si nemôže pomôcť, Canova stíhačka Ceyda (Gamze Topuz) a jej neodbytnosť ju vytáča stále viac a viac. Jej fešný priateľ to však, našťastie, pochopí – a urobí prekvapivé, no o to vítanejšie gesto...

Sledujte stredu, 22. júna, o 21.30!

 

Upútavka

 
S hlavou v oblakoch: FINÁLE - v utorok, 23. augusta, o 21.25!
Sledujte celé epizody na