S hlavou v oblakoch cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 21:25 • V PREDSTIHU NA VOYO •

S hlavou v oblakoch: 81. epizóda

27. 06 2022 23:20 | Alexandra Stahlová
S hlavou v oblakoch: 81. epizóda
S hlavou v oblakoch: 81. epizóda Foto: Global Agency
S hlavou v oblakoch
S hlavou v oblakoch
S hlavou v oblakoch

Ťažko povedať, kto je viac zaskočený – či Osman, keď ho spoznajú prvé fanúšičky, alebo Leyla, keď ju považujú za jeho priateľku!

Situácia vo firme sa síce medzičasom ako-tak upokojila, no všetci s napätím čakajú, ako sa ďalej vyvinie. Darebák Fabri (Özgür Özberk) hrá so Sanem (Demet Özdemir) ešte špinavšiu hru ako čo i len tuší – žalobu na Cana (Can Yaman) síce stiahne, no akcie agentúry namiesto naňho prevedie na niekoho úplne iného... Na človeka, ktorému naoko pripíše Sanemine zásluhy pri záchrane spoločnosti, no s ktorého pomocou má v pláne ju definitívne pochovať! Emre (Birand Tunca) hneď vie, že na Aylininej (Sevcan Yaşar) historke niečo smrdí, len to, žiaľ, nemá ako dokázať. A to ešte nevie, ako tá diablica naschvál ubližuje Leyle (Öznur Serçeler), ktorú ďalšia rana priamo do srdca prinúti prehodnotiť názor na lásku a vzťahy - a dať šancu niekomu, kto si ju veľmi váži, kto ju ľúbi, chráni a kto by ju, bez preháňania, i na rukách nosil, ak by chcela... Správne, Osmanovi (Ali Yağcı)!

Kríza vo vzťahu Mevkibe (Özlem Tokaslan) a Nihata (Berat Yenilmez) sa stále viac a viac prehlbuje. Tá dvaja už sa nedokážu ani normálne porozprávať, sústavne sa vadia – úplne o všetkom... Ťažko povedať, kto je viac zaskočený – či Osman, keď ho spoznajú prvé fanúšičky, alebo Leyla, keď ju považujú za jeho priateľku! Aby si rodičia k sebe opäť našli cestu, Sanem sa s malou dušičkou zájde porozprávať s ockom, ktorý stále tvrdohlavo trucuje a odmieta sa vrátiť domov. No hoci jej odpustí... Manželke nie.

Leyla je jediný človek, ktorému Sanem povie, čo urobila, aby Cana zachránila...

Sledujte v utorok, 28. júna, o 22.20!

 

Upútavka

 
S hlavou v oblakoch - v pondelok, 8. augusta, o 21.25!
Sledujte celé epizody na