S hlavou v oblakoch cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 21:25 • V PREDSTIHU NA VOYO •

S hlavou v oblakoch: 92. a 93. epizóda

05. 07 2022 23:20 | Alexandra Stahlová
S hlavou v oblakoch: 92. a 93. epizóda
S hlavou v oblakoch: 92. a 93. epizóda Foto: Global Agency
S hlavou v oblakoch
S hlavou v oblakoch
S hlavou v oblakoch

Sanem po rozhovore s Cey Ceyom zmení taktiku. Vychádza síce skvelo, no... Len než sa na scéne opäť objaví Polen!

Na rozdiel od Sanem (Demet Özdemir), ktorú naozaj veľmi škrie, že si s pani Hümou (İpek Tenolcay) vôbec nesadli, je to Canovi (Can Yaman), ehm... Úprimne fuk. Keďže ich Aysun (Asuman Çakır) a Šakal (Tuğça Beker) z čírej zlomyseľnosti a škodoradosti udali úradom, Mevkibe (Özlem Tokaslan) a Drahúšik (Cihan Ercan) sú voľky-nevoľky nútení okamžite skoncovať s predajom biopotravín priamo na ulici. Vzdať sa výnosného biznisu úplne však, na veľkú zlosť pána Nihata (Berat Yenilmez), rozhodne nemajú v úmysle! Hoci Sanem zamrzí, keď pani Hüma za najnovší úspech agentúry poďakuje takmer každému okrem nej, viac jej je ľúto, že Can ešte stále nepozná pravdu. Je rozhodnutá povedať mu úplne všetko ešte dnes večer... Lenže, ako to už v nezávideniahodných situáciách s podobnými tajomstvami býva, niekto iný ju zrejme predbehne. Na Leylinu (Öznur Serçeler) a Saneminu smolu sú ich rodičia na tom po sotva pár dňoch od zmierenia nielen rovnako zle ako predtým, ale dokonca ešte horšie – rozhádaní až strach! Fabriho (Özgür Özberk) bývalá spoločníčka Mine sa po tom, čo ho udala na polícii a odovzdala vyšetrivateľom všetky usvedčujúce dokumenty, rozhodne o všetkom informovať i Cana. A o všetkom, žiaľ, znamená aj o... Sanem. Aylin (Sevcan Yaşar) sa všetky jej svinstvá a hanebné podrazy škaredo vypomstia, keď ju polícia zatkne za viacero vážnych kriminálnych činov – a rovnakého prekvapenia sa dočká i darebák Fabri, pričom Can pri tom, takpovediac, sedí v prvom rade. No namiesto spokojnosti a úľavy cíti len sklamanie a obrovský hnev. Na seba, pretože bol zaslepený láskou a túžbou dôverovať svojim najbližším; na Emreho (Birand Tunca), pretože ho znova sklamal... No zo všetkých najviac na Sanem, pretože, bez ohľadu na nepochybne poľahčujúce okolnosti, mu opäť klamala. A keď dá tomu nesmiernemu hnevu priechod... Všetko zničí.

Keď už Leyla nemôže bojovať sama za seba a svoje šťastie, rozhodne sa zabojovať aspoň o to sestrino, a tak požiada o pomoc Emreho, ktorý je na tom dosť podobne. Vlastne... Úplne rovnako. Z Mevkibe a Nihata sa stanú priami konkurenti – akčná pani Aydınová si totiž svoj nový obchodík s biovýrobkami otvorí rovno oproti tomu jeho! Keď sa Drahúšikova rázna mama dozvie o jeho podiele v podnikaní jej najväčšej nepriateľky, opäť ho vyhodí z domu – a tentoraz už zrejme definitívne. Zdá sa, že Cey Cey (Anıl Çelik) je z najnovšej krízy vzťahu Sanem a Cana ešte nešťastnejší, ešte frustrovanejší než oni dvaja dokopy... Po prekvapivo inšpiratívnom rozhovore s ním Sanem zmení taktiku. Vychádza síce skvelo, no... Len než sa na scéne opäť objaví Polen (Kimya Gökçe Aytaç)!

V zápale nezdravého konkurenčného boja sa pohnevaní manželia Mevkibe a Nihat navzájom temer zruinujú. Keď sa Can rozhodne odísť na pár dní z mesta, pani Hüma za ním pošle Polen. Emre a Sanem majú rovnaký nápad – ale so Sanem...

Sledujte v stredu, 6. júla, o 21.30!

 

Upútavka

 
S hlavou v oblakoch - v pondelok, 8. augusta, o 21.25!
Sledujte celé epizody na