S hlavou v oblakoch cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 21:25 • V PREDSTIHU NA VOYO •

S hlavou v oblakoch: 126. a 127. epizóda

28. 07 2022 23:20 | Alexandra Stahlová
S hlavou v oblakoch: 126. a 127. epizóda
S hlavou v oblakoch: 126. a 127. epizóda Foto: Global Agency
S hlavou v oblakoch
S hlavou v oblakoch
S hlavou v oblakoch

Aj keď si všetci myslia, že Sanem už dávno spí, v skutočnosti je v prístave a zopodiaľ sleduje milovaného muža na lodi.

Odkedy môže kdekoľvek na farme natrafiť na Cana (Can Yaman) je Sanem (Demet Özdemir) neustále ako na tŕňoch. O aspoň zdanlivej vyrovnanosti nemôže byť ani reči... Akoby Leyla (Öznur Serçeler) a Emre (Birand Tunca), ktorí pred všetkými priateľmi a známymi už dlhšie taja vážne finančné problémy, nemali dosť vlastných problémov, obom sa unisono rozozvučia telefóny. Jej volá totálne vykoľajená sestra, jemu zase nešťastný brat! Pán Aziz (Ahmet Mark Somers) si veľmi - možno až príliš - užíva rolu starého a krehkého muža, ktorému už na tomto svete zrejme veľa času nezostáva. Len tak totiž smie robiť a vravieť čokoľvek. Keď sa Mevkibe (Özlem Tokaslan) a Nihat (Berat Yenilmez) dozvedia o Canovom návrate, ich krehký pokoj razom vystrieda mučivá kombinácia strachu, hnevu a obáv, že si Sanem znova prejde peklom ako pred rokom, po jeho odchode – že sa znova zrúti ako a skončí na klinike! Keďže pani Hüma (İpek Tenolcay) sa, z pochopiteľných dôvodov, na farme ukázať nemôže, pošle tam svojho tajného spojenca Yiğita (Utku Ateş), ktorý má rovnaký, ak nie väčší záujem na tom, aby sa tí dvaja nikdy nedozvedeli odpornú pravdu, ako ona. Odkedy sú z nich spoločníci v agentúre, aj keď dohromady len s dvoma percentami akcií, Cey Cey (Anıl Çelik) a Drahúšik (Cihan Ercan) sa nevedia zbaviť pocitu, akoby na ich pleciach spočívala ťarcha celého sveta... Sanem síce prekvapí, keď sa na farme zrazu napriek pokročilej nočnej hodine objaví Yiğit, no ani jej nenapadne, že muž, ktorého považuje za priateľa, by mohol mať postranné úmysly. Dokonca ani vtedy nie, keď sa Yiğit zúrivo ako pitbull pustí do Cana, akoby ho chcel pripraviť o niečo, čo mu patrí, či čo!

Mevkibe s Nihatom si myslia, že Leyla s Emrem si hádam nechávajú svoj dom obkladať mramorom, keď tá „prestavba“ trvá tak dlho – a zrejme ešte aj bude -, no pravda je taká, že sa žiadna prestavba nekoná a ich dcéra a zať u nich bývajú preto... Lebo sú na mizine! Sanem si nemôže pomôcť, nedokáže od Cana odtrhnúť oči. Rovnako ako on od nej. Pani Hüma sa snaží presvedčiť Yiğita, aby čo najskôr vyznal Sanem lásku – lebo o ňu definitívne príde! Pán Aziz s prekvapením, ale i veľkým potešením zistí, že Sanemina kamarátka je jeho prvá láska Mihriban (Sevinç Erbulak). Jeho jediná láska. Aj keď si všetci myslia, že Sanem už dávno spí, v skutočnosti je v prístave a zopodiaľ sleduje milovaného muža na lodi.

Keď si Can nechtiac vypočuje časť rozhovoru medzi Sanem a Yiğitom, má pocit, že prehral. Opäť. S ťažkým srdcom sa preto rozhodne znova odísť – a tentoraz navždy. No človek mieni...

Sledujte v piatok, 29. júla, o 21.30!

Upútavka

 
S hlavou v oblakoch - v pondelok, 15. augusta, o 21.25!
Sledujte celé epizody na