S hlavou v oblakoch cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 21:25 • V PREDSTIHU NA VOYO •

S hlavou v oblakoch: 128. a 129. epizóda

29. 07 2022 23:20 | Alexandra Stahlová
S hlavou v oblakoch: 128. a 129. epizóda
S hlavou v oblakoch: 128. a 129. epizóda Foto: Global Agency
S hlavou v oblakoch
S hlavou v oblakoch
S hlavou v oblakoch

Pohľad na smutne, krehko a osamelo pôsobiacu Sanem na móle láme Canovi srdce. Trápia ho príšerné výčitky svedomia...

Deren (Tuğçe Kumral) brodiacu sa cestou na farmu príšerným blatom, v ktorom dokonca stratí topánky, zaskočí stretnutie s tamojším svalnatým pomocníkom Bulutom (Ahmet Olgun Sünear), ktorého očividne dosť rozčuľuje jej nerozhodnosť, či sa ním má alebo nemá nechať zachrániť. Na rozdiel od Cey Ceya (Anıl Çelik) a Drahúšika (Cihan Ercan), ktorí začínajú podliehať beznádeji, pán Aziz (Ahmet Mark Somers) vôbec nepochybuje o tom, že sa Can (Can Yaman) vráti. Koniec koncov, svojho syna veľmi dobre pozná. A tak mu stačí jediný pohľad na neprehliadnuteľné napätie medzi ním a Yiğitom (Utku Ateş), aby pochopil, koľká bije! Mevkibe (Özlem Tokaslan) a Nihat (Berat Yenilmez) si nesprávne vysvetlia Emreho (Birand Tunca) časté esemeskovanie a nezvykle dobrú náladu – začnú si myslieť, že ich zať má zrejme nejakú aférku! Deniz (Başak Gümülcinelioğlu) v rámci naozaj svojskej terapie odporučí Sanem (Demet Özdemir), aby Canovi povedala všetko, čo má na srdci – podľa nej vraj zatiaľ celkom postačí aj povedať to strašiakovi v jej záhrade s jeho podobizňou! Emre nevinnou poznámkou vnukne bratovi zaujímavú myšlienku, ako usvedčiť Yiğita zo lži. Aby bol Can otcovi a svojej láske nablízku, kým bude čakať na „opravu“ svojej lode, nasťahuje sa do opustenej, trochu schátranej chatky pani Mihriban (Sevinç Erbulak), ktorú sa na oplátku rozhodne dať do poriadku. Mevkibe a Nihata poriadne rozhodí, keď počas videohovoru s mladšou dcérou uvidia v zábere aj „Toho, ktorého netreba menovať“!

Rázna pani Mevkibe nevie, ktorý z bratov Divitovcov ju štve viac – či ten, ktorý na rok zmizol a teraz je späť, alebo ten, ktorý už rok býva pod jej strechou a ktorý sa podľa nej správa stále podozrivejšie a podozrivejšie! Pán Aziz má pre všetkých dobré správy týkajúce sa novej prestížnej kampane agentúry Skvelý nápad. Teda, pre všetkých... Až na Yiğita. Pani Hüme (İpek Tenolcay) raz-dva zamrzne úsmev na tvári, keď sa pred ňou po rokoch objaví jej exmanžel a poriadne jej vyčistí žalúdok – za seba, za Mihriban, za Sanem i za Cana! Pohľad na smutne, krehko a osamelo pôsobiacu Sanem na móle láme Canovi srdce. Trápia ho príšerné výčitky svedomia...

Keď sa Cey Cey stane náhodným svedkom rozhovoru, alebo skôr hádky Sanem a jej vnútorného hlasu, spolu s Deniz sa rýchlo zhodnú, že ich kamarátka je zrelá na ďalšiu terapiu, tentoraz tanečnú.

Sledujte v pondelok, 1. augusta, o 21.25!

 

Upútavka

 
S hlavou v oblakoch - v pondelok, 15. augusta, o 21.25!
Sledujte celé epizody na