S hlavou v oblakoch cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 21:25 • V PREDSTIHU NA VOYO •

S hlavou v oblakoch: 130. a 131. epizóda

01. 08 2022 23:20 | Alexandra Stahlová
S hlavou v oblakoch: 130. a 131. epizóda
S hlavou v oblakoch: 130. a 131. epizóda Foto: Global Agency
S hlavou v oblakoch
S hlavou v oblakoch
S hlavou v oblakoch

Keď na farme vypukne požiar, Sanem si ako jediná všimne, po čo Can vbehol do chatky, pre čo tak nerozumne riskoval svoj život!

Pánu Azizovi (Ahmet Mark Somers) neujde, že Can (Can Yaman) pred fotením vôbec nie je vo svojej koži, a tak sa synovi pokúsi pomôcť trochu kostrbatým žartovaním. No stačí jediný pohľad na Sanem (Demet Özdemir) a Canovi sa raz-dva vybaví všetko, čo sa bál, že zabudol – na veľkú radosť jeho otca, pani Mihriban (Sevinç Erbulak), Cey Ceya (Anıl Çelik) a Deren (Tuğçe Kumral)! Keď príšerne rozrušení Mevkibe (Özlem Tokaslan) a Nihat (Berat Yenilmez) do svojich absurdných podozrení o Emreho (Birand Tunca) nevere zasvätia i pani Hümu (İpek Tenolcay) a Leylu (Öznur Serçeler), s budúcnosťou mladých manželov to veru vôbec nevyzerá ružovo. No aj keď sa všetky nedorozumenia vysvetlia, trpká pachuť v ústach zostane... Uvoľnenú atmosféru pri fotení, žiaľ, rýchlo vystrieda nepríjemné napätie, len čo sa na farme objaví Yiğit (Utku Ateş) a krátko nato sa Sanem zrazu „zasekne“, čo sa jej od zrútenia, žiaľ, stáva pomerne často. Drahúšik (Cihan Ercan) zareaguje ako, ehm, totálny somár, keď mu Deniz (Başak Gümülcinelioğlu) naznačí, že sa jej páči – mylne sa totiž domnieva, že na ňom zrejme testuje nejakú svoju novú terapiu... Can všetko staví na jednu kartu a predstiera, že sa zrazu dostal do rúk cenný dôkaz udalostí spred roka - a Yiğit začne panikáriť! Sanem je na tom emocionálne aj psychicky čoraz horšie, na Cana sa počas fotografovania dokáže sotva pozrieť, nieto ešte sa naňho usmievať. To, že by ešte niekedy mohli byť priateľmi - alebo nebodaj niečím viac -, jej pripadá absurdné. Vlastne... Skrz-naskrz nemožné!

Keď na farme vypukne požiar a chatku, v ktorej Can momentálne býva zachvátia plamene, na smrť vydesená Sanem si ako jediná všimne, po čo vbehol dnu, pre čo tak nerozumne riskoval svoj život! Pochopiteľne, poriadne ju to vykoľají, zrazu totiž všetko vidí v úplne inom svetle... Aj keď nemá žiadne dôkazy, Mihriban si je viac-menej istá, kto má ničivý požiar na jej pozemku na svedomí. A jej hnev je, na takú srdečnú osôbku, nesmierny! Sanem sa aspoň na chvíľočku opäť zmení na svoje staršie, bezprostredné a usmievavé ja. Ako inak, môže za to Can. Presnejšie to, čo urobil. Pretože to niečo znamená. Pretože to skrátka všetko mení... A tak po prvý raz po veľmi, veľmi dlhom čase začne konečne opäť písať.

Canovi sa prisní veľmi zvláštny sen. Je príjemný a pôsobí naozaj veľmi realisticky, no nepochybne by sa nad ním zamyslel o čosi hlbšie, ak by už konečne dočítal Sanemin román až do konca – alebo ak by aspoň čo-to tušil o jej živých snoch!

Sledujte v utorok, 2. augusta, o 21.30!

Upútavka

 
S hlavou v oblakoch - v pondelok, 15. augusta, o 21.25!
Sledujte celé epizody na