S hlavou v oblakoch cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 21:25 • V PREDSTIHU NA VOYO •

S hlavou v oblakoch: 134. a 135. epizóda

03. 08 2022 23:20 | Alexandra Stahlová
S hlavou v oblakoch: 134. a 135. epizóda
S hlavou v oblakoch: 134. a 135. epizóda Foto: Global Agency
S hlavou v oblakoch
S hlavou v oblakoch
S hlavou v oblakoch

Osud obom, Sanem aj Canovi, pripomenie začiatky ich lásky, keď sa ocitnú v navlas rovnakej situácii ako kedysi!

Keďže ona sama nemôže, pani Hüma (İpek Tenolcay) sa pokúsi vyprovokovať svoju svatku Mevkibe (Özlem Tokaslan), aby na farmu zašla namiesto nej – zistiť, či je všetko „s kostolným poriadkom“ a... Dostať Sanem (Demet Özdemir) čo najďalej od Cana (Can Yaman)! Drahúšik (Cihan Ercan) si nenechá nikým a ničím pokaziť radosť z prvého maličkého úspechu – svoj skromný honorár si dokonca demonštratívne zarámuje. Keď Can pritlačí na Yiğita (Utku Ateş), aby konečne povedal Sanem pravdu a tá začuje časť ich napätého rozhovoru, zdá sa, že toho podlého zbabelca už nič nezachráni. Lenže keď sa jej už-už prizná ku všetkým svojim špinavostiam, cinkne mu esemeska od pani Hümy a razom zmení názor i plány – a namiesto priznania... Jej vyzná lásku a požiada ju o ruku! Viac než to, že Sanem ho stále vníma iba ako priateľa, ho rozruší Canov pokoj a istota v hlase, keď skonštatuje, že Sanem ho nikdy neľúbila a ľúbiť nebude! Priatelia oboch nešťastných zaľúbencov sa vzápätí rozdelia na dva tábory – kým Deniz (Başak Gümülcinelioğlu) a Bulut (Ahmet Olgun Sünear) takpovediac kopú za tím Yiğit, Deren (Tuğçe Kumral), Cey Cey (Anıl Çelik) a Drahúšik sú, samozrejme, rozhodnutí až do posledného dychu bojovať za Cana. Apropo, Can... Celú noc strávi na móle premýšľaním o všetkom, čo sa stalo a všetkom, čo cíti, po čom túži – netušiac, že len o pár krokov ďalej ho sleduje pár krásnych, milujúcich očí. Mevkibe a Nihat (Berat Yenilmez) sú očividne nepoučiteľní. Stačí jediná nevinná poznámka a... Opäť sa bez jediného dôkazu upnú na istú fixnú ideu. Rovnako ako klebetná Melahat (Ferdi Baycu Güler)!

Emre (Birand Tunca) naberie odvahu a prizná sa konečne už aj staršiemu bratovi, že je už dlhšie nezamestnaný a nevie si nájsť prácu. Sanem sa zase medzičasom zdôverí Leyle (Öznur Serçeler) s rozhodnutím držať si radšej odstup od Yiğita, ktorý si očividne nesprávne vysvetlil ich priateľstvo. Nuž a krátko nato osud obom, Sanem aj Canovi, pripomenie začiatky ich lásky, keď sa ocitnú v navlas rovnakej situácii ako kedysi! Asi neprekvapí, že keďže všetci ich blízki a priatelia im začnú volať naraz, nik z nich sa im nedovolá. A tak keď tí dvaja napokon konečne dorazia na farmu, všetci sa tvária zmätene, vystrašene a ustarostene, aj keď nie všetci z rovnakého dôvodu...

Vďaka Dereninej dôvtipnosti sa sprisahancom podarí zdanlivo nemožné – nájsť skutočnú „falošnú“ zámienku, aby všetci, no predovšetkým Can a Sanem, opäť začali pracovať na spoločnom projekte, na ktorom im veľmi, veľmi záleží.

Sledujte vo štvrtok, 4. augusta, o 21.30!

Upútavka

 
S hlavou v oblakoch - v pondelok, 8. augusta, o 21.25!
Sledujte celé epizody na