S hlavou v oblakoch cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

S hlavou v oblakoch: 136. a 137. epizóda

04. 08 2022 23:20 | Alexandra Stahlová
S hlavou v oblakoch: 136. a 137. epizóda
S hlavou v oblakoch: 136. a 137. epizóda Foto: Global Agency
S hlavou v oblakoch
S hlavou v oblakoch
S hlavou v oblakoch

Fanklub lásky Sanem a Cana smie byť na seba právom hrdý – zdá sa, že ich odvážny plán funguje nad očakávanie dobre...

Z Emreho (Birand Tunca) starostlivo chystaného prekvapenia pre Leylu (Öznur Serçeler) napokon nič nie je, pretože len čo sa domov dovalí hurikán Mevkibe (Özlem Tokaslan) a v snahe ochrániť domnelé vnúčatko pred všetkými prípadnými hrozbami rázne zakročí, akýkoľvek náznak romantiky je fuč! Nie všetci sa počas testovania Saneminých (Demet Özdemir) produktov dokážu sústrediť na prácu, obzvlášť medzi Canom (Can Yaman) a Sanem to neprehliadnuteľne iskrí stále viac a viac. Teda, aspoň kým sa na farme (opäť nikým nepozvaný) znovu objaví Yiğit (Utku Ateş)! Pán Aziz (Ahmet Mark Somers) a pani Mihriban (Sevinç Erbulak) sú rozhodnutí pomôcť mladým dať sa opäť dokopy, aj keby to malo znamenať, že ich skrátka niekde zamknú a hotovo! A stáť bokom, keď ide o šťastie ich priateľov rozhodne nemienia ani Cey Cey (Anıl Çelik) a Drahúšik (Cihan Ercan)... Leylu dojme úprimné Emreho prianie, aby sa ich malá rodinka o čosi rozrástla. Nech už si Yiğit svoj reparát žiadosti o Saneminu ruku predstavoval akokoľvek, určite v ňom nefigurovali jej všadeprítomné ochranárske tiene Cey Cey a Drahúšik! Bulut (Ahmet Olgun Sünear) a Can majú prvú, i keď len krátku príležitosť porozprávať sa medzi štyrmi očami – a hoci stoja takpovediac na opačných stranách barikády, obaja sú príjemne prekvapení. Pán Aziz a pani Mihriban pod falošnou zámienkou presvedčia Sanem, aby sa namiesto nich postarala o bábätko ich známej. Ťažko povedať, čo Mevkibe a Nihata (Berat Yenilmez) sklame viac – či odhalenie, že sa opäť mýlili, alebo to, čo pred nimi Leyla s Emrem naozaj taja. Aby plán dohadzovačov fungoval, chce to, samozrejme, ešte jednu dôležitú ingredienciu... Správne, Cana.

Aj navzdory pár nepredvídateľným drobnostiam, fanklub lásky Sanem a Cana smie byť na seba právom hrdý – zdá sa, že ich odvážny plán funguje nad očakávanie dobre... Pani Hüma (İpek Tenolcay) robí veľkú chybu, že sa stále pletie do vecí, do ktorých ju nič. Netuší, že jej tajnému spojenectvu s Yiğitom hrozí prezradenie. Súkromný detektív, ktorého naňho nasadil Can, je totiž hoden každú líru, každučký kuruş! Keď mu Sanem konečne na rovinu povie, že na Cana nikdy nezabudne, urazený ohrdnutý Yiğit jej povie, že Can odchádza, len aby ju ranil. No nech už tým chcel dosiahnuť čokoľvek, dosiahne pravý opak. Sanem totiž možno ešte stále nevie, čo chce, no zato celkom presne vie, čo nechce... Aby Can odišiel!

Čoraz nevyspytateľnejší Yiğit, ktorému zrazu akoby úplne preskočilo, sa rozhodne zničiť farmu. A vďaka nič netušiacim smoliarom zo Skvelého nápadu, zabratých do riešenia vážnej dilemy, už aj vie ako!

Sledujte v piatok, 5. augusta, o 21.25!

 

Upútavka

 
S hlavou v oblakoch: FINÁLE - v utorok, 23. augusta, o 21.25!
Sledujte celé epizody na