S hlavou v oblakoch cover

DOMA • PONDELOK - PIATOK • 21:25 • V PREDSTIHU NA VOYO •

S hlavou v oblakoch: 138. a 139. epizóda

05. 08 2022 23:20 | Alexandra Stahlová
S hlavou v oblakoch: 138. a 139. epizóda
S hlavou v oblakoch: 138. a 139. epizóda Foto: Global Agency
S hlavou v oblakoch
S hlavou v oblakoch
S hlavou v oblakoch

Can sa rozhodne zachrániť Sanem živobytie. O pomoc preto požiada najlepšieho právnika, akého pozná – dávneho priateľa Metina!

Sanem (Demet Özdemir) stále dúfa, že Can (Can Yaman) len žartuje a napokon zamieria na breh, no aj keď jej začnú nahlas v bruchu cigáni vyhrávať, nepresvedčí ho... Kým Deren (Tuğçe Kumral), Deniz (Başak Gümülcinelioğlu), Cey Cey (Anıl Çelik) a Drahúšik (Cihan Ercan) usilovne miešajú piate cez deviate v snahe vytvoriť novú várku „Saneminho krému“, Bulut (Ahmet Olgun Sünear) sa takémuto druhu spoznávania a utužovania vzťahov úspešne vyhýba. Keď ju náhodou začuje spievať, Emre (Birand Tunca) si po prvý raz uvedomí, aký má jeho milovaná Leyla (Öznur Serçeler) krásny hlas... Podliak Yiğit (Utku Ateş) spoza plota spokojne sleduje, keď jeho zásluhou na farmu príde polícia a pozatýka celý tím agentúry Skvelý nápad pre podozrenie z falšovania úspešnej značky krémov! Sanem a Can, ktorí sú stále na mori, však o tom nemajú ani najmenšie tušenie... Emre síce úspešne absolvuje pohovor, no vytúženú prácu i tak nedostane. Dôvod je vskutku kuriózny, ba až absurdný! Keď si polícia príde i po pani Mihriban (Sevinç Erbulak), na rozdiel od účastnej Mevkibe (Özlem Tokaslan) sa jej svatka Hüma (İpek Tenolcay) očividne skvelo baví. Dokonca si všetko nakrúca mobilom, len aby jej nič neušlo! Zatknutí priatelia sa ešte ani nestihnú poriadne ohriať vo svojich celách a skvelý právnik, o ktorom ani len nevedia, že ho vôbec majú, ich dostane na slobodu... Verte tomu alebo nie, Bulut! Sanem a Can sa konečne o všetkom, čo ich tak veľmi a tak dlho trápi, porozprávajú ako dvaja dospelí ľudia. A keď napokon predsa len prirazia k brehu, Sanem čaká obrovské prekvapenie! Vlastne, nielen jedno...

V autosalóne, ktorému sa Emre po zrelej úvahe rozhodne predať svoje auto, aby mali s Leylou z čoho žiť, sa chopí nečakanej príležitosti, keď náhodou začuje, že hľadajú predajcu. A tentoraz sa naňho konečne usmeje šťastie! Deren je na Buluta príšerne napálená, a to z viacerých dôvodov. Najviac je však očividne nabrúsená sama na seba – že ju dokáže tak veľmi rozhodiť pohľad na jeho nové ja... Cana povzbudí, že mu Sanem dôveruje a rozhodne sa zachrániť jej živobytie. O pomoc preto požiada najlepšieho právnika, akého pozná – dávneho priateľa Metina (Tuan Tunalı)! Yiğit si stále odmieta priznať porážku. Práve naopak, vo chorej svojej posadnutosti Sanem je očividne pripravený zájsť až do extrémov!

Kým Cey Cey je stále nešťastnejší a nešťastnejší, medzi Drahúšikom a Deniz to začína veľmi sľubne iskriť. Keď na farmu príde trojica drzých amatérskych výpalníkov, Can, ktorý práve trénuje v záhrade, ich raz-dva náležite „uprace“!

Sledujte v pondelok, 8. augusta, o 21.25!

 

Upútavka

 
S hlavou v oblakoch - v pondelok, 15. augusta, o 21.25!
Sledujte celé epizody na