S hlavou v oblakoch cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

S hlavou v oblakoch: 140. a 141. epizóda

08. 08 2022 23:20 | Alexandra Stahlová
S hlavou v oblakoch: 140. a 141. epizóda
S hlavou v oblakoch: 140. a 141. epizóda Foto: Global Agency
S hlavou v oblakoch
S hlavou v oblakoch
S hlavou v oblakoch

Keď Sanem v snahe nájsť svoju retiazku obráti celý dom i záhradu hore nohami, nevšimne si, že Can ju sleduje - a kráľovsky sa baví...!

Správa od skúseného súkromného detektíva sledujúceho Yiğita (Utku Ateş) na každom kroku Cana (Can Yaman) ani trochu nepoteší, hlavu do piesku však strkať rozhodne nemieni. Naopak, rovno mame (İpek Tenolcay) zavolá a dohodne si stretnutie ešte dnes! Sanem (Demet Özdemir) má z Yiğita čoraz čudnejší a nepríjemnejší pocit, a tak keď ju opäť vyhľadá, tentoraz s neúprimným ospravedlním a ďalšou trápnou vymyslenou historkou, na rovinu mu povie, že potrebuje odstup, takže by sa istý čas nemali stretávať. Pani Hümu razom prejde smiech po svojráznom „darčeku“ od právom nahnevanej Mihriban (Sevinç Erbulak)... Deren (Tuğçe Kumral) s Bulutom (Ahmet Olgun Sünear) majú pre tím Skvelý nápad konečne pár dobrých správ. A hoci sa spontánne založenie novej spoločnosti s viacerými partnermi spočiatku trochu skomplikuje, keď Sanem slušne, no rázne odmietne Canovo dych vyrážajúce gesto, napokon všetko dopadne presne tak, ako má. A to už je celkom slušný dôvod na malú oslavu v kruhu najbližších priateľov, všakže? Všetci sa dobre bavia, takže chvíľky v príjemne uvoľnenej atmosfére a ešte príjemnejšej spoločnosti ubehnú ako voda. Obloha je posiata miliónom hviezd, všetci už sú dávno vo svojich posteliach – teda až na Sanem, ktorá zadriemala vonku v hojdacej sieti -, len Can nie a nie zaspať. Našťastie, inak by totiž možno nikdy nedostal šancu pri pohľade na milovanú ženu náhodou odhaliť ďalšie jej tajomstvo. A hoci jeden pred druhým naďalej predstierajú, že sú „len priatelia a obchodní partneri“, obaja v hĺbke srdca vedia, že to nie je pravda – jej šatka, kvôli ktorej on riskoval zdravie i život a jeho snubný prsteň, ktorý zase ona nosí na retiazke ukrytej v záhrení hovoria jasnou rečou!

Keď Sanem zistí, že zrejme stratila svoju retiazku, v zúfalej snahe nájsť ju obráti celý dom i záhradu hore nohami, no neúspešne. Nevšimne si, že Can ju po celý čas sleduje - a kráľovsky sa baví...! Ťažko povedať, či je predstava, že Mevkibe (Özlem Tokaslan) a jej svatka Hüma (İpek Tenolcay) by mohli byť dvojičky zábavná alebo skôr desivá, no obe svatky sa rozhodnú urobiť niečo pre svoje pošramotené sebavedomie novou garderóbou a novým účesom. Medzi Sanem a Canom to iskrí stále viac a viac. Deren ani nevie ako a stane sa, dobrovoľne-nasilu, novou tvárou kampane agentúry Skvelý nápad...

Aj keď sa Emre (Birand Tunca) veľmi snaží, zdá sa, že nová práca preňho predsa len nie je „to pravé orechové“. Viac než šéfova často neoprávnená kritika ho však frustruje, že sa s Leylou (Öznur Serçeler) už temer vôbec nevidia.

Sledujte v utorok, 9. augusta, o 21.30!

Upútavka

 
S hlavou v oblakoch: FINÁLE - v utorok, 23. augusta, o 21.25!
Sledujte celé epizody na