S hlavou v oblakoch cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

S hlavou v oblakoch: 142. a 143. epizóda

09. 08 2022 23:20 | Alexandra Stahlová
S hlavou v oblakoch: 142. a 143. epizóda
S hlavou v oblakoch: 142. a 143. epizóda Foto: Global Agency
S hlavou v oblakoch
S hlavou v oblakoch
S hlavou v oblakoch

Keď Sanem nájde svoju retiazku a Can zase stratenú šatku, predstierať, že sa tým nič nemení, bude ešte ťažšie. Ak nie nemožné!

Aj keď už Sanem (Demet Özdemir) prehľadala v dome i v záhrade každučký kút, svoju retiazku ešte stále nenašla. Nečudo, že jej nie je veľmi do spevu. A bolo by ešte menej, keby vedela, že Yiğit (Utku Ateş) trápne predstierajúci ďalšie zdravotné komplikácie sa na farme neobjavil len tak... Can (Can Yaman) nahodí svoj najnevinnejší výraz, keď sa so stále ešte nič netušiacou Sanem začne okrem pracovných otázok nenápadne baviť aj o jej retiazke. Náhodné stretnutie vnukne darebákovi Yiğitovi ďalší zaujímavý nápad... Sanemin vnútorný hlas dá po dlhšom čase o sebe opäť vedieť – tentoraz, aby ju varoval, že za nevysvetliteľným zmiznutím jej retiazky so snubným prsteňom s najväčšou pravdepodobnosťou stojí Can, v ktorého spoločnosti dnes, zhodou okolností, strávi prakticky celý deň... Nihatovi (Berat Yenilmez) od údivu spadne sánka, keď sa domov vráti nová, vylepšená Mevkibe (Özlem Tokaslan)! Deniz (Başak Gümülcinelioğlu) má pocit, akoby Sanem hovorila po španielsky či po čínsky, keď začne splietať čosi o tom, že musí zistiť, či Can má niečo, čo možno ani nemá, no mohol byť mať... Ničomu skrátka nerozumie. Je to čosi ako malý zázrak, keď sa na spoločnej večeri u Aydınovcov stretnú za jedným slovom pani Hüma (İpek Tenolcay) a pán Aziz (Ahmet Mark Somers) a nepohádajú sa. Je to možno náhoda, no skôr osud, že keď sa Sanem vkradne do domu pohľadať v Canových veciach svoju retiazku, je Can práve v sprche. Čo hľadala síce nenájde, niečo iné, minimálne rovnako cenné však áno! Vzťah Emreho (Birand Tunca) a Leyly (Öznur Serçeler), ktorí spolu kvôli práci trávia minimum času, prechádza prvou vážnejšou krízou... Sanem a Can si v podstate vymenia úlohy. Kým cez deň temer pod každý kameň nazerala ona – v nádeji, že nájde, čo stratila -, večer všetko hore nohami zase obracia on. Z rovnakého dôvodu.

Exot Drahúšik (Cihan Ercan) je taký vystresovaný, že opäť necitlivo odpálkuje Deniz (Başak Gümülcinelioğlu) nešikovne sa snažiacu s ním zblížiť – a ani si to neuvedomí. Frustrovaný až strach je však aj Cey Cey (Anıl Çelik). A to ich ešte čaká nakrúcanie reklamy s Deren (Tuğçe Kumral), ktorá je pod prúdom v podstate nonstop... Netrvá dlho a Can si uvedomí, že za záhadným zmiznutím jeho najobľúbenejšej šatky možno stojí osôbka, s ktorou práve prežívajú čosi ako opakované ozveny minulosti. Správne, Sanem. Aby zachránili svoje manželstvo i sny, Emre a Leyla sa spontánne rozhodnú zmeniť svoje životy a obaja dajú výpoveď. Keď Sanem nájde svoju retiazku a Can zase znovu získa stratenú šatku, predstierať, že sa tým nič nemení, bude ešte ťažšie. Ak nie nemožné!

Nihat, ktorému po odchode manželky starajúcej sa o chorého otca nie je veľmi do spevu, všetkých vydesí, keď zrazu zamdlie! Ešteže Mevkibe sa v čase svojej neprítomnosti postarala o svoju dôstojnú, aj keď dosť uvravenú náhradu...

Sledujte v stredu, 10. augusta, o 21.25!

 

Upútavka

 
S hlavou v oblakoch: FINÁLE - v utorok, 23. augusta, o 21.25!
Sledujte celé epizody na