S hlavou v oblakoch cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

S hlavou v oblakoch: 144. a 145. epizóda

10. 08 2022 23:20 | Alexandra Stahlová
S hlavou v oblakoch: 144. a 145. epizóda
S hlavou v oblakoch: 144. a 145. epizóda Foto: Global Agency
S hlavou v oblakoch
S hlavou v oblakoch
S hlavou v oblakoch

Je vlastne úplne jedno, akú hru spolu Sanem a Can hrajú tentoraz (a či vôbec)... Len slepý by nevidel, že tí dvaja patria k sebe.

Zdá sa, že Drahúšikovi (Cihan Ercan) ešte stále nedocvaklo, že má oňho Deniz (Başak Gümülcinelioğlu) záujem. Lebo ak áno, reaguje na to naozaj veľmi svojským spôsobom... Deren (Tuğçe Kumral) sa podarí husársky kúsok, keď pre agentúru získa cenného nového klienta – jachtársky klub! Vytvoriť kampaň na tému páry však vôbec nebude jednoduché, pretože pár vo vedení Skvelého nápadu, Sanem (Demet Özdemir) a Can (Can Yaman), vo vzťahovej otázke, žiaľ, očividne stále prešľapuje na mieste. Všetci sú otrasení, keď Bulut (Ahmet Olgun Sünear) prinesie zlé správy – Sanemina firma totiž zrazu čelí vskutku absurdnej žalobe! Canovi a Mihriban (Sevinç Erbulak) stačí pár minút v spoločnosti čudne ba až nepriateľsky sa správajúceho chlapíka, ktorý sa rozhodol súdiť sa so Sanem a nemôžu sa zbaviť dojmu, že tu niečo smrtí. A poriadne! Aby Nihat (Berat Yenilmez), ktorý je bez Mevkibe (Özlem Tokaslan) ako telo bez duše, prišiel na iné myšlienky, Emre (Birand Tunca) zavolá otcovi (Ahmet Mark Somers)... A ten raz-dva vymyslí, ako svatovi pomôcť! Pani Hüma (İpek Tenolcay) sa márne snaží primäť Yiğita (Utku Ateş), aby konečne zaradil spiatočku, priviesť ho k rozumu. Ten chlap už totiž očividne stratil všetok kontakt s realitou a z toho, že ho Sanem opakovane odmietla, mu definitívne preskočilo... Keď Can očami zbežne preletí vzťahový formulár vyplnený Sanem (teda, aspoň si to myslí), ktorý v nestráženej chvíli potiahol Cey Ceyovi (Anıl Çelik), zneistie - rovnako ako ona, keď si prečíta to, čo zase stojí v jeho dotazníku (alebo skôr v tom, ktorý zaň považuje)!

Sanem a Can nezávisle od seba zmenia imidž i správanie podľa domnelých prianí toho druhého. Pôsobí to dosť čudne a... Komicky. Emre si nemôže pomôcť – keď s Leylou (Öznur Serçeler) v nahrávacom štúdiu natrafia na jej starého známeho, neubráni sa žiarlivosti... Pán Aziz a Mihriban si vezmú do parády nič netušiaceho Nihata. Spôsobia mu tým poriadny šok – a ešte väčší jeho prakticky neexistujúcej kondičke a neutíšiteľnému apetítu! Po prvýkrát na veľkom pódiu Leyla všetkým vyrazí dych svojím nádherným spevom. Je vlastne úplne jedno, akú hru spolu Sanem a Can hrajú tentoraz (a či vôbec)... Len slepý by nevidel, že tí dvaja patria k sebe.

A ktovie, keby sa jeden i druhý konečne prestali báť, že sa možno spália... Možno by ráno, keď sa prebudia v objatí, neboli obaja tak nezrelo (a zbytočne) strémovaní a vystresovaní!

Sledujte vo štvrtok, 11. augusta, o 21.25!

Upútavka

 
S hlavou v oblakoch: FINÁLE - v utorok, 23. augusta, o 21.25!
Sledujte celé epizody na