S hlavou v oblakoch cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

S hlavou v oblakoch: 146. a 147. epizóda

11. 08 2022 23:20 | Alexandra Stahlová
S hlavou v oblakoch: 146. a 147. epizóda
S hlavou v oblakoch: 146. a 147. epizóda Foto: Global Agency
S hlavou v oblakoch
S hlavou v oblakoch
S hlavou v oblakoch

Sanem raz-dva zabudne na zdržanlivosť a, kolegovia-nekolegovia, vrhne sa Canovi do náručia, len čo ho uvidí. A potom znova... A znova.

Atmosféra na farme opäť nepríjemne zhustne, keď sa hneď zrána nepozvaní dostavia pani Hüma (İpek Tenolcay) a Yiğit (Utku Ateş) a, ako inak, znova sa im absolútne nevhodne začnú pliesť do životov! Hoci tentoraz je predsa len niečo inak... Zdá sa totiž, akoby pani Hüma konečne prišla k rozumu! Keď Sanem (Demet Özdemir) a Can (Can Yaman) zájdu do mesta - porozprávať sa s Cemalom, ktorý im nedávno poriadne zavaril – náhodou (a tiež s veľkou dávkou šťastia) sa dostanú na správnu stopu... Nuž a popritom zistia nielen to, že sa nezmyselne riadia úplne nesprávnymi vzťahovými dotazníkmi! Telefonát od Canovho súkromného detektíva napokon vnesie do čoraz zamotanejšieho prípadu nové svetlo. Nihat (Berat Yenilmez) má pocit, že ho zrejme vesmír za niečo trestá - po Mihriban (Sevinç Erbulak) a Azizovi (Ahmet Mark Somers) sa totiž na jeho zdravie zamerajú i Emre (Birand Tunca) a Leyla (Öznur Serçeler). Keď už sa zdá, že sa Yiğit opäť, po x-tý raz, vykrúti z problémov, Can má strach, že sa to medzi ním a Sanem opäť fatálne pokašle. Ibaže tentoraz... Sa mýli. Pohľad na Sanem vášnivo sa hádajúcu so strašiakom s Canovou podobizňou je síce za milión, no Mihriban na chvíľku vážne zapochybuje o zdravom rozume svojej kamarátky a chránenkyne. Aj Cey Cey (Anıl Çelik), Deniz (Başak Gümülcinelioğlu) a Deren (Tuğçe Kumral) majú pár nekonečných minút pocit, akoby sa ocitli v zlom filme, keď zo Sanem zrazu ako z odistenej zbrane vystrelí, že sa pobozkali – z kontextu to totiž vyznieva tak, akoby hovorila o tom darebákovi Cemalovi, čo, samozrejme, vôbec nedáva zmysel...!

Keď Leyla objaví otcov tajnú skrýšu sladkostí, rozhodne sa ju okamžite zlikvidovať – tým, že ich sama všetky zje! A nebyť Emreho, nuž, ktovie? Niektoré veci nevysvetlíš... A pohľad na zmätenú Sanem s Canovými boxerkami v ruke rozhodne patrí do tejto kategórie! Leyle padne sánka, keď sa jej totálne vykoľajená sestra zdôverí s nečakaným vývojom svojho osobného života. No v porovnaní s Drahúšikovou (Cihan Ercan) reakciou je tá jej priam až stoická. Sanem raz-dva zabudne na svoju zdržanlivosť a, kolegovia-nekolegovia, vrhne sa Canovi do náručia, len čo ho uvidí. A potom znova... A znova. Pani Hüma v lese náhodou natrafí na svojho ex a jeho staronovú lásku a dosť nepresvedčivo predstiera zranenie, aby ich aspoň na chvíľu rozdelila! No rýchlo naň zase zabudne, keď sa na farme objaví Mihribanin šarmantný nevlastný otec.

Sanem má výčitky svedomia, pretože sa Can len kvôli nej vzdal svojej lode i milovaného mora. A tak sa po porade s Mihriban a jeho otcom rozhodne pre krásne gesto, ktorým milovanému mužovi úplne vyrazí dych...

Sledujte v piatok, 12. augusta, o 21.30!

 

Upútavka

 
S hlavou v oblakoch: FINÁLE - v utorok, 23. augusta, o 21.25!
Sledujte celé epizody na