S hlavou v oblakoch cover

DOMA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

S hlavou v oblakoch: 148. a 149. epizóda

12. 08 2022 23:20 | Alexandra Stahlová
S hlavou v oblakoch: 148. a 149. epizóda
S hlavou v oblakoch: 148. a 149. epizóda Foto: Global Agency
S hlavou v oblakoch
S hlavou v oblakoch
S hlavou v oblakoch

Sanem už viac v záležitostiach srdca nikomu nedovolí rozhodovať za ňu. Je odhodlaná bojovať za svoje šťastie!

Už-už sa zdá, že Can (Can Yaman) so Sanem (Demet Özdemir) sa konečne dajú znovu dokopy, keď jej zazvoní telefón a... Rozhovor s mamou (Özlem Tokaslan) a s otcom (Berat Yenilmez), ktorí po tom všetkom, čo sa stalo, stále z diaľky dohliadajú na dcérino bezpečie ako dva ostrieže, opäť oddiali ich horúce objatia a sladké bozky, ktoré už obaja potrebujú ako soľ - aj keď len na chvíľočku! Kým z Cey Ceya (Anıl Çelik) a Drahúšika (Cihan Ercan) už sú dnes vidiecki chlapci každým cólom, Deren (Tuğçe Kumral) si stále zachováva dekórum a aj na farme behá v kostýmčeku a lodičkách. No zjavne to na potenciálnych klientov funguje i na diaľku, pretože sa jej v krátkom čase podarí získať už druhého významného. Kým všetci v agentúre na niečom usilovne pracujú, Sanem s Canom prácu viac-menej len dosť neúspešne predstierajú. Oči majú totiž len jeden pre druhého... Emre (Birand Tunca) a Leyla (Öznur Serçeler) potrebujú zistiť, ako sa prípadným zákazníkom páči alebo nepáči hudba, ktorú zložili k reklame na Saneminu kozmetiku, a tak s pomocou ráznej Melahat (Ferdi Baycu Güler) zorganizujú čosi ako improvizovanú testovaciu skupinu z miestnych dám. No dopadne to menšou katastrofou, pretože... Pretože Mevkibe s Nihatom skrátka nedokážu vystáť akúkoľvek (aj oprávnenú) kritiku svojich dcér! Prvý dojem nových klientov z agentúry Skvelý nápad je, ehm, povedzme, že nie najlepší. Tak trochu určite i vinou Cey Ceya a Drahúšika, ktorí zle umiestnili orientačné tabule, no v skutočnosti skôr preto, že... V skutočnosti vlastne nikdy naozaj nešlo o agentúru.

Reakcia rodičov Aydınovcov na novinky Cana a Sanem je žiaľ, ešte horšia, ako mladí zaľúbenci predpokladali. Vlastne, nemá ďaleko od gréckej tragédie! Na farmu medzičasom zavíta neznámy muž. Nechce hovoriť s nikým, len so Sanem. Aj keď Nihat s Mevkibe to myslia dobre - chcú len skrátka ochrániť svoje dievčatko pred ďalšou bolesťou -, nezvolia si najšťastnejší spôsob. Pretože Sanem, hoci je veľmi smutná, že nemá ich požehnanie, už viac v záležitostiach srdca nikomu nedovolí rozhodovať za ňu, ani ju citovo vydierať. Je odhodlaná bojovať za svoje šťastie a nenechať si ho opäť prekĺznuť pomedzi prsty. Dokonca aj keď to znamená vzdať sa lákavej miliónovej zákazky!

Všetci priatelia a blízki pripravia Sanem a Canovi milú rozlúčkovú párty s vtipnými darčekmi, príde dokonca i pani Hüma (İpek Tenolcay). Len Mevkibe s Nihatom - presvedčení, že sú v práve - stále trucujú doma...

Sledujte v pondelok, 15. augusta, o 21.25!

 

Upútavka

 
S hlavou v oblakoch: FINÁLE - v utorok, 23. augusta, o 21.25!
Sledujte celé epizody na