S hlavou v oblakoch cover

DOMA • PONDELOK - ŠTVRTOK • 21:35 • V PREDSTIHU NA VOYO •

S hlavou v oblakoch

14. 04 2022 14:45 | Alexandra Stahlová
S hlavou v oblakoch
S hlavou v oblakoch Foto: Global Agency/TV Doma

Stačil jediný bozk a dobrodruh Can a rojko Sanem sa do seba osudovo zaľúbili, ibaže... Skôr než sa vôbec spoznali!

(Erkenci Kuş, Tur., Romantický seriál, 26. jún 2018 – 6. august 2019, Stereo, HD)
Hrajú: Demet Özdemir, Can Yaman, Öznur Serçeler, Birand Tunca, Özlem Tokaslan, Berat Yenilmez, Tuğçe Kumral, Cihan Ercan, Ceren Taşçı, Anıl Çelik, Sevcan Yaşar, Ali Yağcı


Pondelok až štvrtok o cca 21.35 (Od 18. apríla.)
Aby zúfalí rodičia Mevkibe (Özlem Tokaslan) a Nihat (Berat Yenilmez) vytrestali svoju večne zasnenú mladšiu dcéru Sanem (Demet Özdemir), ktorá si napriek x ultimátam, ktoré jej už od ukončenia štúdia dali, ešte stále nenašla prácu, naveľa-naveľa predsa len súhlasili (a, samozrejme, iba naoko, o čom však Sanem nevie), aby k nim jej neodbytný ctiteľ Muzaffer (Cihan Ercan) prezývaným Drahúšik, prišiel na pytačky! Zafunguje to lepšie, ako dúfali, pretože Sanem sa vydesí tak veľmi, že si novú prácu nájde v podstate okamžite.

Mohla by to byť iba náhoda, keď sa v rovnaký deň ako Sanem nastúpi do reklamnej agentúry, v ktorej už pár rokov pracuje aj jej staršia sestra Leyla (Öznur Serçeler), do nej po dlhšom čase vráti i šarmantný dobrodruh a úspešný fotograf Can (Can Yaman)... No skôr osud - vzhľadom na to, že už pri ich prvom náhodnom stretnutí akoby sa zrazu zastavil čas, keď Can počas osláv štyridsiateho výročia založenia agentúry v prítmí súkromnej lóže omylom vášnivo pobozká opojne voňajúcu Sanem namiesto svojej priateľky Polen (Kimya Gökçe Aytaç).

Od tej chvíle ani jeden z nich nedokáže prestať myslieť na onen bozk a neznámu a neznámeho, s ktorým si ho vymenili. Skrátka a dobre, stačil jediný bozk a dobrodruh Can a rojko Sanem sa do seba osudovo zaľúbili, ibaže... Skôr než sa vôbec spoznali!


Čo možno neviete
* Hoci dvojica hlavných hrdinov romance S hlavou v oblakoch má na obrazovkách televízie Doma premiéru, v seriáli sa objaví viacero známych tvárí. Okrem atraktívnej Tuğçe Kumral (Elmas z Nikdy ťa neopustím) ako Canovej pravej ruky Deren určite stoja za zmienku Ahmet Mark Somers (Alptekin z Lásky na prenájom) v úlohe Canovho a Emreho otca Aziza, İpek Tenolcay (Suzan Şahika z Meryem) ako ich mama Hüma či neprehliadnuteľná Sevcan Yaşar, ktorú si môžete pamätať z epizódnej roličky v Láske na prenájom (ako hriešne rozmaznanú, extravagantnú celebritu Sevdu) ako Aylin, zákerná manipulátorka a intrigánka – a Emreho (Birand Tunca) priateľka!

* Sympaťák Anıl Çelik, alias seriálový Cey Cey, pred pár rokmi randil s hereckou kolegyňou Açelyou Topaloğlu (Deren z Meryem).

Upútavka

 
S hlavou v oblakoch - v pondelok, 23. mája, o 21.25!
Sledujte celé epizody na